Rüyada yeşil ve mavi kalem görmek

Rüyada yeşil ve mavi kalem görmek ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil ve mavi kalem gördüyseniz:

  • Bazı plan veya düzenlemelerinizde pürüzler söz konusu olabilir.

Rüyada yeşil ve mavi kalem görmek yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zamanda çözüme kavuşacağına delalettir.

Rüyada mavi kalem vermek umutlarının kırılacağına, kurulu düzeninin olacağına işarettir.

Rüyada mavi kalem görmek ne demek kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada mavi ve kırmızı kalem görmek cesaretini yeninden toplayacağına, kendisini üzen ve kıran kişilerden uzak duracağına ve çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine yorulur.

Rüyada mavi uçlu kalem görmek yapılan çalışmaların değersiz görüleceğine ama işlere değer verecek bir kişiyle bir ortaklık yapılacağına, daha iyi yerlere geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mavi dolma kalem görmek uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, sermayenin harcandığına değeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine ve hedeflerin karşılık bulacağına inanılır.

Rüyada yeşil kalem çekmek zorlukları ve dertleri de allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına delalettir.

Rüyada yeşil kalem vermek bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments