Rüyada yeşil vadide oturmak

Rüyada yeşil vadide oturmak zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, bedeninin de iyileşeceğine, keyfin ve huzurun yerinde olacağına, ön plana çıkacağına, özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada yeşil vadide oturmak gördüyseniz:

  • Sıkıntılı durumlarda bazı kişilerin sizi kurtaracağını, uyaracağını veya olumlu tavsiyelerde bulunacağını sanıyorsanız, yanıyor olabilirsiniz.

Rüyada yeşil vadide oturmak ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, karşılaşılan bütün engellerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil vadide uçmak çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil vadide yürümek işlerin kötü bir duruma geleceğine, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, zor günlerde insanlara yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil vadide koşmak istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine ve el kaldıracağına yorulmaktadır.

Rüyada vadide olduğunu görmek can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada vadide uçmak çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, eğitim konusunda aileden büyük destek alınacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada vadide ev görmek onun tarafından çok sevilip, sayılacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret etmektedir.

Rüyada vadide yürümek onlar yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, bu sayede rahat bir nefes alınacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments