Rüyada yeşil kırmızı gözlü yılan görmek

Rüyada yeşil kırmızı gözlü yılan görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, aşk konusunda çok büyük bir ilerleme kaydedileceğine ve hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, bazen istemediği şeyler yapacağına, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kendisiyle de gururlanacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil kırmızı gözlü yılan gördüyseniz:

  • Bazı konularda başarı elde etmenizi veya bazı işleri çözmenizi sağlayabilecek kişilerin aklını karıştırabilirsiniz.

Rüyada yeşil kırmızı gözlü yılan görmek iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına, kısır bir döngü içinde hissedildiği gibi, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine inanılır.

Rüyada kırmızı gözlü yeşil yılan görmek askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada beyaz kırmızı gözlü yılan görmek kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına yorulur.

Rüyada yeşil gözlü siyah yılan görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada kırmızı gözlü yılan görmek hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada siyah kırmızı gözlü yılan görmek güveninin artacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine işarettir.

Rüyada yeşil tek gözlü yılan görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına alamet eder.

Rüyada tek gözlü yeşil yılan görmek kulluk görevini ihmale edeceğine, onun da kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments