Rüyada yer altını görmek

Rüyada yer altını görmek hanesine bolluk geleceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, yeni zaferlerin ve başarıların peşine düşecek inanca ve güce sahip olacağına, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine yorulur.

Rüyada yer altını gördüyseniz:

  • Bazı konularda olması gerektiğinden fazla iyimser düşünüyor olabilirsiniz.

Rüyada bel altını görmek sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, mutlu, huzurlu, sağlık dolu ve güzel günler geçirileceğine delalet eder.

Rüyada göz altını mor görmek içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada altını saklamak işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine yorulmaktadır.

Rüyada altını ıslatmak sağlık sorunlarının başgöstereceğine, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına inanılır.

Rüyada altını bozdurmak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, iş yerinde en gözde personel ya da memur olacağına yorulur.

Rüyada altını bağlamak büyük üzüntülere sebep olacağına, iyi anlaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada altını bezlemek ancak kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına alamet eder.

Rüyada altını kaçırmak tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments