Rüyada yağmurda ıslandığını görmek

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek kazançlı çıkacağı işlere gireceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına bu sayede ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, çok fazla zarara sebep olmayacağına, bu sayede kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, işinde terfi edeceğine, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına delalet eder.

Rüyada yağmurda ıslandığını gördüyseniz:

  • İstediğiniz veya beklediğiniz anlaşmalar veya işler sonuçlanabilir.

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek sevinçten gözyaşı dökeceğine ve sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, zenginliğinin artacağına alamet eder.

Rüyada bir başkasının yağmurda ıslandığını görmek eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, mali anlamda rahatının yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada sevgilinin yağmurda ıslandığını görmek deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına rivayet eder.

Rüyada yağmurda ayaklarının ıslandığını görmek kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine rivayet eder.

Rüyada bir adamın yağmurda ıslandığını görmek akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına işarettir.

Rüyada kızının yağmurda ıslandığını görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına alamet eder.

Rüyada yağmurda birinin ıslandığını görmek büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada oğlunun yağmurda ıslandığını görmek böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, girilen işlerde şansın yüksek olacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments