Rüyada yağ bezesi görmek

Rüyada yağ bezesi görmek eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, en sıkıntılı ve korkutucu anda bile allah’ın yardım edeceğine, işlerin daha kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, dualarından hayır görmeyeceğine, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, hastalıkların uzak duracağına, dedikodular yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlarla uğraşmak zorunda kalınacağına, olumlu birçok adım atılmasına vesile olacağına ve iş hayatında çok daha fazla kazanç sağlayacak işler ile ilgileneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağ bezesi gördüyseniz:

  • Yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir veya yaşadığınız kişiler ilişkilerinizi rahatlatacak adımlar atabilirsiniz.

Rüyada bacakta yağ bezesi yarınlarına inanacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına tabir olunur.

Rüyada yağ bezesi görmek özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada vücudunda yağ bezesi bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına yorulur.

Rüyada yüzde yağ bezesi sıkmak hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, sıkıntılı ve sorunlu günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kafada yağ bezesi görmek evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, keyfin bozulacağına delalettir.

Rüyada yüzünden yağ bezesi sıkmak akıllı adımlar atacağına, emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına alamet eder.

Rüyada yüzünde yağ bezesi görmek tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine, sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamur bezesi görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments