Rüyada vurma

Rüyada vurma sorun yaratan olayların yakında biteceğine, aile hayatı ile ilgili olarak çok önemli bir adım atılacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine, bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına yorulur.

Rüyada vurma gördüyseniz:

  • Duygularınızı manipüle etmeye çalışan kişiler olabilir.

Rüyada vurma insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada at vurma çok zor günler yaşayacağına, alınteri dökülerek rızık elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada terörist vurma dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, kiracı olmaktan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını vurma sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sorunları ortadan kaldıracağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine yorulur.

Rüyada keklik vurma heveslerinin biteceğine, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına, başarılı adımlar atacağına, sevdiği kişilerin hayallerini gerçeğe çevireceğine alamet etmektedir.

Rüyada serçe vurma her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine inanılır.

Rüyada insan vurma ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada topa vurma umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.