Rüyada vahiy meleği görmek

Rüyada vahiy meleği görmek kurtuluşa ereceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, kendisini yıprattığı için yaşadığı sorunların boşa olduğuna, bu yüzden kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine rivayet eder.

Rüyada vahiy meleği gördüyseniz:

  • Gerçek olanla yanlış veya yalan haber birbirine karışabilir.

Rüyada vahiy meleği görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına yorulur.

Rüyada allahtan vahiy gelmesi daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, bunun da işindeki verimliliğine olumlu şekilde yansıyarak ona büyük avantajlar ve fırsatlar getireceğine delalettir.

Rüyada kendine vahiy geldiğini görmek uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada dilek meleği görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, kazançlı işler yapacağına işarettir.

Rüyada meleği erkek görmek dertlerinin çarelerine kavuşacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine yorulur.

Rüyada azap meleği görmek yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, eşi ya da sevgilisi ile aşk hayatının kusursuz hale geleceğine delalettir.

Rüyada birine vahiy gelmesi moral bozukluğu yaşanacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sorgu meleği görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, maddi gücünü kaybedeceğine, fakirleşeceğine, kötü ve tatsız sözler işiteceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine ve içine dönerek, kabuğuna çekilip evden çıkmaz ve insanlarla da konuşmaz olacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments