Rüyada uzun ve yeşil yılan görmek

Rüyada uzun ve yeşil yılan görmek iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, sorunlu bir dönem geçirileceğine, işlerin aksayacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, faturaların biriktikçe birikeceğine, maddi zararın da her geçen gün kapanmayacak boyutlara ulaşacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına inanılır.

Rüyada uzun ve yeşil yılan gördüyseniz:

  • Sizi veya sevdiğiniz kişileri mutlu edecek şeyler aramak size çok şey kazandırabilir.

Rüyada uzun ve yeşil yılan görmek kaybetmeyi göze alamayacağına, esenlik bulup, mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada yeşil uzun yılan görmek hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada uzun yeşil yılan görmek bir sebeple ürünü satan kişi ile mahkemelik olunacağına, epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına yorulur.

Rüyada uzun ince yeşil yılan görmek sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, kötü kişilerle aynı mekânda bulunmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada büyük uzun yeşil yılan görmek yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil uzun ince yılan görmek iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, beğenilen işlere imza atacağına delalettir.

Rüyada ince uzun yeşil yılan görmek iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil ve uzun yılan görmek daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, herkesin takip ettiği ve ilgi gösterdiği biri olacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments