Rüyada üstüne gelmesi

Rüyada üstüne gelmesi onların kıymetini bileceğine, zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, ailesinde gerginlikler yaşanacağına, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine ve strese girmesine neden olacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine yorulur.

Rüyada üstüne gelmesi gördüyseniz:

  • Sezgilerinize güvenmeniz durumunda, sizi, size en yararlı noktaya taşıdıklarına tanıklık edebilirsiniz.

Rüyada üstüne dut dökülmesi aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada koç üstüne binmek yakın zamanda rahat edeceğine, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada üstüne basılması sevilen kişilerden alınacak güzel haberler ile çok mutlu olunacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada üstüne su dökmek mal ve mülk sahibi olacağına, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına alamet eder.

Rüyada üstüne süt dökülmesi yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, borcunun kalmayacağına yorulur.

Rüyada üstüne kan dökülmesi sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada üstüne tuz dökülmesi bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına ve bu durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine ve dolayısıyla da iç huzuru yakalayacağına delalettir.

Rüyada üstüne toz gelmesi çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, uğraşacağı bir meşgalesinin kalmayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.