Rüyada unla şeker görmek

Rüyada unla şeker görmek zorlukların giderileceğine, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada unla şeker gördüyseniz:

  • Eski bir fikre yeni bir yaklaşım getirebilirsiniz.

Rüyada unla şeker görmek eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına tabir olunur.

Rüyada unla hamur açmak uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, hasta ise bakacağına alamet etmektedir.

Rüyada unla hamur yapmak yeteneklerini geliştirmeye, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada unla suyu karıştırmak darlığa düşeceğine ve düzeninin bozulacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna rivayet etmektedir.

Rüyada unla oynamak bunun da hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada unla uğraşmak şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine işarettir.

Rüyada unla abdest almak iş hayatında çok kazançlı bir işe girileceğine, birçok kişinin yardımına koşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, düşmanların ve rakiplerin çok büyük kıskançlıklar duyacağına ve uzun, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, rüya sahibinin de şölen tadında günler yaşayacağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments