Rüyada uçan dana görmek

Rüyada uçan dana görmek yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, hayatını yoluna koymaya, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uçan dana gördüyseniz:

  • Size söz verilen birşeyi elde edebilmek için esaslı bir mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada uçan dana görmek hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına inanılır.

Rüyada iri dana görmek yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, kişinin kendisini çirkin ve bitkin bir şekilde görmesi ise, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dana bulmak kendisini iyi hissedeceğine, kazancının artacağına, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada dana eti dağıtmak dertlerinin sonunun geleceğine, korkularının, endişelerinin, hastalıklarının son bulacağına, hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada dana kellesi heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, uzun bir müddet sıkıntıların kişinin peşini bırakmayacağını, şanssızlıklardan ve uğursuzluklardan bunalan rüya sahibinin psikolojisinin giderek bozulacağına delalettir.

Rüyada bir çok dana görmek iyi şartlarda yaşayacağına, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine alamet eder.

Rüyada deli dana elini attığı her işten hayırlısıyla çıkacağına, yolunda devam edeceğine işaret eder.

Rüyada dana sulamak bir sebeple dinlenmesi ve kendisini toparlaması gerektiğine aksi takdirde iş için yeterli konsantrasyona ve enerjiye tekrar kavuşamayacağına, bir süre yeni girişimlerde bulunamayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments