Rüyada tünelde uçmak

Rüyada tünelde uçmak şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kötü kişilerle karşılaşılacağına, iyiliğe kavuşacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına, ancak allah’ın izni ile bu durumlardan kurtulacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine yorulur.

Rüyada tünelde uçmak gördüyseniz:

  • Adil olunması gerekiyor.

Rüyada tünelde uçmak sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, hayallerine kavuşmaları için gereken şeylerin sağlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada tünelde emeklemek emeklerinin ve çalışmalarının boşa gideceğine, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada tünelde saklanmak elindeki imkanların artacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına tabir olunur.

Rüyada tünelde kalmak işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına inanılır.

Rüyada uzun bir tünelde yürümek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada karanlık bir tünelde yürümek ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine işarettir.

Rüyada arabayla tünelde sıkışmak önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bi tünelde sıkışmak kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına ve elindekilerinin de gideceğine rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments