Rüyada tüfekle çatışma

Rüyada tüfekle çatışma elinin bolluk ve bereket göreceğine, her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, işlerine gösterdiği ilgi ve özenin azalacağına bu nedenle de başarısının düşeceğine, borçlarının ödeneceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, dualarına karşılık alacağına, kendisine hayat neşesi veren insanlarla daha sık görüşeceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına işarettir.

Rüyada tüfekle çatışma gördüyseniz:

  • Başkalarına ait konularda tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Rüyada tüfekle avlanmak imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına işarettir.

Rüyada tüfekle kovalanmak rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine alamet eder.

Rüyada tüfekle yaralanmak kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, kurtuluşu bulacağına tabir olunur.

Rüyada tüfekle taranmak çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine işaret eder.

Rüyada tüfekle çatışma hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tüfekle yürümek sıkıntısız, sorunsuz ve çilesiz bir dönem geçireceğine bu sürede kendisi için çok faydalı, verimli ve bereketli işler yapacağına, çok başarılı işlere imza atacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada elinde tüfekle koşmak eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine tabir olunur.

Rüyada tüfekle güvercin avlamak sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments