Rüyada top lahana görmek

Rüyada top lahana görmek kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, hayatı boyunca hep sevileceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, bir anda atılıma geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, uzun zamandan beri ters giden şansın düzeleceğine delalettir.

Rüyada top lahana gördüyseniz:

  • Sağlıkla ilgili harcamalar söz konusu olabilir.

Rüyada lahana görmek beyaz lahana sevilen bazı kişilerden ihanet görüleceğine, bu yüzden çok zor zamanlar geçirileceğine ancak sonra bu durumdan kurtulacağına, kendisini çaresiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada mor lahana bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada lahana ayıklamak başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına inanılır.

Rüyada lahana haşlamak sağlık sorunlarının sona ereceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada lahana yapmak aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine, iş hayatının tamamen bozulacağına işaret eder.

Rüyada lahana pişirmek hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine delalettir.

Rüyada lahana seçmek uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine delalettir.

Rüyada mor lahana salatası zenginliğinin, konforunun artacağına, hastalıklarının biteceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments