Rüyada tanıdık birinin hapiste olduğunu görmek

Rüyada tanıdık birinin hapiste olduğunu görmek kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, problemlere çözüm bulunacağına, kısmetinin açılacağına, dertlerinin biteceğine, zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine, sorunların eş, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada tanıdık birinin hapiste olduğunu gördüyseniz:

  • Başkalarının yaptıklarıyla ilgilenmeyi veya diğerlerinin hayatlarını kendinizle kıyaslamayı bir kenara bırakmanızda fayda var.

Rüyada tanıdık birinin hapiste olduğunu görmek eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin hapiste olduğunu görmek korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada hapiste olan birinin öldüğünü görmek yüceltileceği sözler duyacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine yorulur.

Rüyada ölen birinin hapiste olduğunu görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına, yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin hapiste olduğunu duymak gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü görmek yeni bir karar alma sürecine girileceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine işarettir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü duymak hayır vereceğine, büyük işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin öldüğünü öğrenmek zaman zaman bu işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, geçmişte yaşanan bir tartışmanın sebep olduğu maddi ve manevi zararın telafi edileceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments