Rüyada tabirleri füze görmek

Rüyada tabirleri füze görmek evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, kendisi için çok önemli ve büyük adımlar atacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, çalıştığı işte mevkisini korumak için pek çok çalışanla işbirliği yapılacağına, bir sebeple rüya sahibinin deyim yerindeyse yıkılacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına yorulmaktadır.

Rüyada tabirleri füze gördüyseniz:

  • Aynı an da pek çok şeyle uğraşmak zorunda kalmanız olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Rüyada tabirleri füze görmek sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına delalettir.

Rüyada füze görmek kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada füze taşımak kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, çok büyük ve sorunlu dönemler geçirebileceğine ama yine de ayakta durarak ve direnerek çok büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada şehre füze atılması çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarılı bir insan olacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada füze bombası görmek alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada füze patlaması görmek cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına tabir olunur.

Rüyada eve füze düştüğünü görmek dertlerin dermanının bulunacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine, yaşamın kolaylaşacağına delalet eder.

Rüyada balistik füze görmek sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.