Rüyada su ve altın görmek

Rüyada su ve altın görmek yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, rahat bir dönem yaşanacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha da iyi olacağına, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine inanılır.

Rüyada su ve altın gördüyseniz:

  • Gereken şekilde atağa geçerseniz dar boğazları kolayca geçebilirsiniz.

Rüyada altın yüzük ve altın bilezik takmak gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada altın bozdurup altın almak sevinçli ve güzel haberler alınacağına, maddi sıkıntıların kurulacak bir ortaklık sayesinde ortadan kalkacağına, ferah bir döneme girileceğine, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine işaret eder.

Rüyada altın görmek altın toplamak sırtının yere gelmeyeceğine, eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada altın bilezik ve altın görmek çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, hastalanacağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada altın görmek altın almak atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada altın altın görmek iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada altın yüzük görmek altın bilezik çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine yorulur.

Rüyada altın bilezik ve altın kolye görmek bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.