Rüyada siyah şal

Rüyada siyah şal yaralarına da merhem olacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, aile içinde bir süre ağız tadının olmayacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah şal gördüyseniz:

  • Borç-alacak, miras meseleleri bakımından daha şanslı olabilir, aradığınız krediyi kolaylıkla bulabilirsiniz.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur.

Rüyada siyah siyah yılan görmek sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, daha sonra yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada siyah siyah böcek görmek yapılan işte çok zarar edileceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek ortaya bazı projeler koyacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına, kişinin iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde çatışır hale geleceğine alamet eder.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek fikirlerinin can bulacağına, kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine rivayet eder.

Rüyada siyah siyah inek görmek çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, başına uğursuz olayların geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah süt çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, üzüleceğine, yıpranacağına yorulmaktadır.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.