Rüyada siyah mendil

Rüyada siyah mendil mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ömrünün sonuna kadar rahat yaşayacak kazanca ulaşacağına, gelir kaynaklarının kuruyacağına, şansın yüze güleceğine, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, riske atılacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına tabir olunur.

Rüyada siyah mendil gördüyseniz:

  • Bittiğini zannettiğiniz bir iş, sizi şaşırtarak yeniden karşınıza çıkabilir.

Rüyada siyah pantolon siyah gömlek giymek sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına da işaret eden rüya, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyada siyah siyah yılan görmek hayatının düzene gireceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına yorulur.

Rüyada siyah siyah böcek görmek işlerin daha kötüleşeceğine, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve rüya sahibinin çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada siyah ayakkabı siyah çorap giymek kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına, onlarla güzel, keyifli günler geçireceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah tavuk ve siyah civciv görmek gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına, üzerindeki yükün az da olsa hafiflemesinin sağlanacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada siyah köpek ve siyah yılan görmek içinden çıkılmaz bir hal alacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, şan şöhret, itibar kazanacağına inanılır.

Rüyada siyah siyah inek görmek ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, çekilen acıların unutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada siyah süt yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, kişinin gönül hoşluğu ile karşılaşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.