Rüyada mendil görmek

Rüyada mendil görmek sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, yerinde saymayacağına, eğleneceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına işarettir.

Rüyada mendil gördüyseniz:

  • Katı bir tutum sergilemeniz, ısrarcı ya da inatçı davranmanız çözümü geciktirebilir.

Rüyada mendil bulmak başına gelecek kötü bir durumdan ötürü çok sıkıntılı ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar verecek olaylar yaşayacağına, moralinin bozulacağına işarettir.

Rüyada ıslak mendil büyük zararlara uğrayacağına, yaşamının kusursuz denecek kadar eksiksiz hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada mendil kaybetmek kurulu düzenin bozulacağına, dilediği gibi yaşayacağına delalet eder.

Rüyada mor mendil görmek hasta ise bakacağına, neşesini ve ağız tadını yitireceğine işaret eder.

Rüyada mendil görmek yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına, sevinçli ve güzel günler görüleceğine işarettir.

Rüyada mendil aramak aksiliklerin baş göstereceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına ve ferahlığa çıkılacağına delalettir.

Rüyada mendil işlemek yeni bir eve taşınılacağına, borçların en düzgün şekilde ödeneceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına tabir olunur.

Rüyada mendil yıkamak ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, sorunların ardının arkasının kesilmeyeceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.