Rüyada sınava girememek ve ağlamak

Rüyada sınava girememek ve ağlamak başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine, bir sebeple bir miktar zarar edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sınava girememek ve ağlamak gördüyseniz:

 • Duygusal problemler hayatınızı karışık hale dönüştürebilir.

Rüyada sınava girememek kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada sınava geç kalıp girememek alınan eğitim sayesinde girilecek bir işte terfi alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada önemli bir sınava girememek yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, bilge ve alim kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada sınava girememek ve ağlamak kalbindeki kuşkulardan arınacağına, gelecekte önemli, büyük ve güzel işler yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir sınava girememek daha temkinli ve garantici olacağına, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza inanılır.

Rüyada sınava geç kalmak ve girememek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına delalet eder.

Rüyada sınava girememek diyanet muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, durumunuzun iyileşeceğine alamet eder.

Rüyada bir türlü sınava girememek etrafındaki kişilere de yardım edeceğine, kişinin çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

9 yorum “Rüyada sınava girememek ve ağlamak

 1. Rüyamda sınavın tarihini unuttuğum için sinava kayıt olamadım ve çok ağladım bu ne demektir

 2. BEN RÜYYAMDA SİNAVA GİRMEK İCİN O OKULUN ÖNÜN DEYİM VE SINAVA GİRİS BEKGESİNİ UNUTMUSUM BİDE KİMLİGİMİDE BENİM BUNDAN HABERİM YOK FALAN DİYORUM HÜNGÜR HÜNGÜR AGLAYARAK UYANDİM KALBİM COK HİZLİ CARPİYODU BUNUN ANLAMİ NEY

 3. Okulun onundde gırıs için arkadaslarımla bekliyordum sonra hem kımlıgımın hemde sınava gırıs belgemi olmadığını gordum butun arkadaşlarım tek tek içeri girdi bende aglayarak orda durdum ama Bı yandan da İcim ıcımı kemırıyodu sonrada kendimi evde buldum

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya yatırıma, rahatlığa ve güce işarettir. Rüya alimlerine göre doğru yatırımlar ile maddi olanakların daha iyi hale getirileceğine; maddi ve manevi olarak çok rahat bir duruma geleceğine; kıskanılacak işleri ve güçlü karakteri ile herkesi kendine hayran bırakan bir hayata sahip olacağına yorulur.

 4. Ben rüyamda sınava yetisiyordum ama çok değişikti sınav yerim ev ortamıydi bir kadın birde erkek vardı tyt sınavına hiç kaldığım için hoca almadı içeri orda herkes sınav oluyordu han taraftada aytaç sınavı olacakmış ben ona yetişeyim diye çıktım saat daha 10 onlarda bana Simav bitti dedi bende ağlıyorum 20 dk geciyor aklıma sınavın 3 saat olduğu heciyor bunu. İki hocaya söylüyorum onlarda bunu unutmuşlar bende ağlaya ağlaya parcaliyorum kendimi sonra videoya alıyorum sizi sikayet edecem diye videoya alıyorum ağlamaktan zarar mı çıkıyor ama videoyu çekiyorum ve evden çıkıyorum teyzemi yılda görüyorum konuşuyoruz ben ağlamaklı anlatıyorum birden uyandım sonra sadece rüyada aglamiyirmusun normalde larakda hıçkıra hıçkıra ağlıyormusum

  • Mürşid der ki,
   Görülen rüya iyiliğe, fırsatlara ve emeğe tabir olunur. Rüya alimlerine göre bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine; amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına; umutların, çabaların ve emeklerin meyve vereceğine rivayet eder.

 5. Selamlar. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.
  Rüyamda sınava girmem gerekiyormuş fakat ben sınav saatini ya unuttum ya karıştırdım giremiyorum. Sınav online olduğu için hemen saate bakıyorum. Sınavın bittiği ekranı görüyorum ve çok üzülüyorum. O esnada teyzem yanımdaydı ona dert yakınıyorum, üzüntümü dile getiriyorum. Ama gerçekten çok şaşırmıştım rüyamda.

  Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim Mürşid ❤️

  • Mürşid der ki,
   Rüyanız hayata, fırsatlara ve çözümlere işarettir. Rüya tabirine göre yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine; kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine; aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.