Rüyada silah içmek

Rüyada silah içmek problemli durumlardan birinin çözüleceğine, daha sonra işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, maddi zarara uğrayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, kötü yollara gireceğine, allah’ın izni ile rahata ereceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah içmek gördüyseniz:

  • Ya da önemsemediğiniz fikirleriniz onların en önemli hedefleri olabilir.

Rüyada silah atmak ve silah sesi duymak ele geçecek ve devamı olmayacak mala, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına işarettir.

Rüyada silah görmek silah sıkmak rüya sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına, rüyayı gören kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada silah silah görmek emeklerinin heba olacağına, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine işaret eder.

Rüyada silah görmek ve silah sesi duymak uzun bir zamandan beri iş ile ilgili yapılmaya çalışılan iş anlaşmalarının allah’ın izni ile yapılacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada silah görmek silah atmak başarısız ve mutsuz olacağına, toplum içinde de önemli bir yer edineceğine yorulmaktadır.

Rüyada boş silah tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada silah çaldırmak belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, nefretin ve düşmanlığın çoğalacağına alamet etmektedir.

Rüyada silah ve kan görmek yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments