Rüyada şeytanın işemesi

Rüyada şeytanın işemesi hayırlı bir kısmet ile evlenileceğine, kazancın daha da artacağına, büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, ancak bu beklentinin yakın bir zaman içinde boşa çıkacağına, hayırlı  ve bol kazançlı bir işe girip zenginliğe sahip olacağına, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, aile bireyleri arasında tartışmaların boy göstereceğine, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada şeytanın işemesi gördüyseniz:

  • Uzun süredir beklediğiniz bir haber sevindirici bir neticeyle size ulaşınca memnun olacaksınız.

Rüyada şeytanın tükürmesi kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada şeytanın dua okuması onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada şeytanın kovalaması şanssızlık yaşanacağına, uzun süre bu olayın etkisinden kurtulamayacağına delalet eder.

Rüyada şeytanın saldırması hileli bir işle karşılaşılacağına, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şeytanın su vermesi kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeytanın aldatması almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, kısa süre içinde çok kazançlı bir işe girileceğine, sorunların teker teker aşılacağına rivayet eder.

Rüyada şeytanın kandırması ancak kendisine destek olmaktan ve yardım etmekten de geri durulmayacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada şeytanın vurması rızkının da genişleyeceğine, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.