Rüyada şeytanın evini görmek

Rüyada şeytanın evini görmek hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, yakın bir zamanda önemli kararlar vermek zorunda kalacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, huşu içinde devam edeceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, bu sebepten ötürü eşler arasında bazı tatsızlıklar yaşanacağına, büyük kazanç elde edeceğine ve hayal ettiği herşeye yakında kavuşacağına rivayet eder.

Rüyada şeytanın evini gördüyseniz:

  • Tecrübenizi, bilginizi ya da yeteneklerinizi test edebilirsiniz.

Rüyada şeytanın evini görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, işinde yükseleceğine, ailesinin kendisiyle gurur duyacağı işler yapacağına yorulur.

Rüyada şeytanın kandırması esenliğe, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine delalettir.

Rüyada şeytanın işemesi huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, işlerinden feragat edeceğine tabir olunur.

Rüyada şeytanın çağırması kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, ancak bu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, bu sorunun adından kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeytanın dua okuması rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük üzüntüyle çıkacağına, karşılaştığı bazı ayak oyunları yüzünden yakın bir zaman içinde işsiz kalacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şeytanın aldatması ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, barış için adım atacağına ve olumlu geri dönüş alıp, bu durumu bitireceğine rivayet eder.

Rüyada şeytanın öpmesi helal ekmek yeneceğine, başına uğursuzluklar geleceğine delalet eder.

Rüyada şeytanın vurması büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments