Rüyada sevgilinin lokum vermesi

Rüyada sevgilinin lokum vermesi daha fazla dünya malı sahibi olacağına, korkularından, kötü duygularından arınacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevgilinin lokum vermesi gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi gösterebilme şansını bulacaksınız.

Rüyada sevgilinin lokum vermesi başarılı çalışmalara ortak olunacağına, kişinin hayatında işlerin her zaman düzgün bir şekilde yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin lokum vermesi taş kalpli kişilerle muhatap olacağına, parasız ve işsiz kalacağına, geçim derdine düşeceğine rivayet eder.

Rüyada lokum görmek lokum yemek istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, anlaşmazlıkların biteceğine inanılır.

Rüyada lokum vermek parasal ferahlığa çıkılacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada gül lokum görmek bunun da kendisi için çok ağır bir travma yaşamasına neden olacağına, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine inanılır.

Rüyada lokum bulmak üzüntüden sonra ferahlamaya, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada lokum görmek tabiri caizse kangren olmuş kısmın kesilip atılacağına, çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada lokum yedim elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.