Rüyada sevgilinin erkek çocuğunu görmek

Rüyada sevgilinin erkek çocuğunu görmek çalışma hayatında bazı sorunların yaşanacağına, kendisini üzmeye ve zarara uğratmaya çalışan bazı insanlara rağmen işlerini çok iyi bir şekilde ilerleteceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, etrafındaki insanlar ile sürekli tartışıp duracağına, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, yaşadığı sıkıntıların bu haber sayesinde ortadan kalkacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin erkek çocuğunu gördüyseniz:

  • Aşırı eğilimler gösterdiğinizi hissederseniz sosyal yönünüze ağırlık vermenizi tavsiye ederiz.Bu sizi sakinleştirebilir.

Rüyada sevgilinin erkek çocuğunu görmek işlerin çok zor geçtiği bir dönemde kurulacak olan başarılı bir ittifak ile deyip yerindeyse iş dünyasında fırtınalar estirileceğine, kırgınlıkların sona ereceğine ve yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, çarelere ve çözümlere kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu görmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, çok sevileceğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu giydirmek zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına delalet eder.

Rüyada bir erkek çocuğunu sevmek toplumdaki prestijinin de sarsılacağına, hasret ve özlem gidereceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğunu kesmek kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğunu bıçaklamak bolluk ve bereket yakalayacağına, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada erkek çocuğunu sevmemek her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments