Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, işlerinin daha kötüye gideceğine, aile hayatında çok kötü dönemler geçirmesine sebep olacağına, umutlarını kaybedeceğine, özgüveninin ve cesaretinin kırılacağına, istemeden de olsa ailesi ve çok sevdiği arkadaşları ile arasının açılacağına, büyük kazanç getiren bir işin zarara geçeceğine, huzurlu aile ortamının çeşitli sebeplerden ötürü bozulacağına, günah işleyeceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine, sorunlu bir durumla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu gördüyseniz:

  • Sizden beklenenin üzerinde gayret göstermeniz durumunda takdir görebilir veya insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek özgürlüklerine sahip çıkan rüya sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, gelirinden yana memnun olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin erkek çocuğunu görmek sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, hep hayalini kurduğu yaşamın da kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu görmek ne demek girdiği her işte büyük adımlar atacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, istenmeyen olayların yaşanacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu doğurmak dönüşte iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük projeler ve çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu kucağına almak sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu emzirmek başarının ve mutluluğun geleceğine, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine ve rüya sahibi ile sevgilisinin ömrünün sonuna kadar kopmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin çocuğunu sevmek hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına inanılır.

Rüyada eski sevgilinin karısını çocuğunu görmek yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments