Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla çıkması

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla çıkması sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına, dualarının gerçekleşeceğine, yaşamına renk, heyecan ve hareketlilik geleceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla çıkması gördüyseniz:

  • Lehinize bazı gelişmeler sevindirici olabilir.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla çıkması hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, uzun zamandan beri içinde saklayıp kimseye söyleyemediği bir şeyi söyleyip kurtulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla görmek sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla nişanlandığını görmek sorunlarını kolaylıkla atlatacağına, zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla kaçması kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, kişinin başarısızlığa düşeceğine, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla nişanlanması eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine, fırsatları tam zamanında değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla evlendiğini duymak bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, sevdiği kişi ile herhangi bir sorun ya da tartışma yaşamayacağına ve çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla konuşması mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızın başkasıyla öpüştüğünü görmek sıkıntılı olduğu bir dönemi atlatacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği bir ortaklıkla birlikte kazancının artacağına tabir olunur.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.