Rüyada sevdiğin kızı şişman görmek

Rüyada sevdiğin kızı şişman görmek hayallerine kavuşacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, huzurlu günler geçirileceğine, dertlerinin bitip huzura ereceğine, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, kazancının da eksilmeyeceğine, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı şişman gördüyseniz:

  • Yanlış yorumlanabilirsiniz veya çok agresif veya açık sözlü olmanız durumunda bazı şeyler için suçlanabilirsiniz.

Rüyada sevdiğin kızı şişman görmek kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, üzüntülerinin çok yakında biteceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kişiyi şişman görmek malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için her yola başvurmasına rağmen içindeki kötülüğü atmayana kadar bu durumdan kurtulamayacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızı gıdıklamak toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, mutlulukların yarım kalacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kızı kucaklamak ihanet göreceğine, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı korumak kişinin yaşça kendisinden küçük biri ile evlilik yapacağına, onlarla tabiri caizse kıran kırana dövüşeceğine ve bunu sonunda kaybetme olasılığının kazanma olasılığı ile eşit olacağını bile bile yapacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kızı bulamamak ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin kızı kel görmek rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, şansın kaçacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kızı düşünmek işlerin yoluna gireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, atılacak adımın ardından herkesin tanıdığı ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, zor zamanların geride kalacağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments