Rüyada sevdiğin adamı yanağından öpmek

Rüyada sevdiğin adamı yanağından öpmek ön plana çıkacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, borçlarını ödemekte zorlanacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, icat yapacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine ve onların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, sıkıntıların kısa bir zamanda bitip yerini sevince bırakacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına ve kötü bir duruma düşürüleceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin adamı yanağından öpmek gördüyseniz:

  • Diyete, spora başlayabilir, doktor kontrolüne önem verebilirsiniz.

Rüyada sevdiğin adamı yanağından öpmek bundan da son derece mutlu olacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin çocuğun yanağından öpmesi büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, resmi bir kurumdan gelecek bir para cezası ile sıkıntıya düşüleceğine ve istenmeyen bir kişinin misafir olarak haneye geleceğine ve çok üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin yanağından öpmesi çıkmaza düşeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada sevdiğin kızın yanağından öpmesi ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, ne yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin birini yanağından öpmek sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, gereksiz yere kavga dövüş çıkmasına sebep olabileceğine, yakın bir zaman içinde rüya sahibinin başının sıkışmasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin adamı beklemek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin adamı görmek kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişiyi yanağından öpmek ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, kötü gidişe dur denileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments