Rüyada serçe yavrusu görmek

Rüyada serçe yavrusu görmek aşama kaydedeceğine yeni fırsatlar elde edeceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, ister istemez çok üzüleceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına inanılır.

Rüyada serçe yavrusu gördüyseniz:

  • Aslen çok olası görünmese bile, yapılması gereken değişikliklere zaman ayırmanız faydalı olacağa benziyor.

Rüyada serçe yavrusu yakalamak kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine ancak daha sonra sıkıntıların ortadan kalkacağına, dikkatsiz davranışlar yüzünden sevilen bir kimseyi incitecek olan rüya sahibinin sonradan pişman olacağı bir duruma kendisini sürükleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada serçe yavrusu görmek maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına delalet etmektedir.

Rüyada serçe kuşu yavrusu görmek işlerinin başarılı olacağına, çarelere kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada serçe yavrusu kendisine yeni kısmetler sunacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalettir.

Rüyada serçe yavrusu kurtarmak ticaretinin gelişeceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine rivayet eder.

Rüyada serçe yavrusu öldürmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına tabir olunur.

Rüyada serçe ve yavrusu görmek sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalet eder.

Rüyada serçe yavrusu beslemek kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments