Rüyada senin sevdiğin kişiyi görmek

Rüyada senin sevdiğin kişiyi görmek bunun yanında işe gitmek dışında yaşamını hareketlendirmek ve biraz da hayatın güzelliklerinin tadına varmak için bir şeyler yapmaya yöneleceğine, yeni bir adım atılacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına, hayatın rüya sahibine, mutluluk, zenginlik, sağlık ve hayır getireceğine, ilerledikçe ilerleyeceğine, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada senin sevdiğin kişiyi gördüyseniz:

  • Bir tarafınız statükodan sıkılmışken bir diğer taraf alışılmışı bırakmakta zorlanabilir.

Rüyada senin sevdiğin kişiyi görmek bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, çok zor zamanlar geçireceği, başını hastalıklardan ve üzüntülerden kaldıramayacağına işaret eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin peşinden gelmesi kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin senin elini tutması evlat sahibi olunacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine işarettir.

Rüyada sevdiğin birinin senin elini öpmesi hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, ticaret hayatında beklentilerinin, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada sevdiğin kişinin senin saçını okşaması daha yüksek bir noktaya geleceğine, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, hasretin ve özlemin biteceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğin kişinin senin hakkında konuşması harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin senin saçını kesmesi prestij kazanılacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine işaret eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin senin elini tutması kişinin bundan zarar göreceğine, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments