Rüyada şeker yükselmesi

Rüyada şeker yükselmesi ileride bu durumun ya da sorunun çok daha kötü bir hal alabileceğine, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, kişiye hep umut olacağına, durumun değişmesine, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, yalanların ve kırıcı konuşmaların kişiyi yıpratacağına yorulur.

Rüyada şeker yükselmesi gördüyseniz:

  • Alış verişlerinizi sonraya bırakmayın.

Rüyada toz şeker ve küp şeker görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada şeker görmek toz şeker kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada şeker çalmak çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, yeni malların alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada küp şeker istemek sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, çözüm için karar verme aşamasında ikilemde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada beyaz küp şeker geçim derdine düşeceğine, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine yorulur.

Rüyada tarçınlı şeker elinize toplu miktarda para geçeceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kağıtlı şeker içinde bulunduğu sorunları çözeceğine ve çevresindeki insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada küp şeker görmek uzun zamandan beri hayal ettiği herşeye kavuşacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.