Rüyada sarmaşık dolanması

Rüyada sarmaşık dolanması aylık gelirinin artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, zor günler geçirileceğine, sorunların günden güne artacağına, sevinçli ve mutlu haberler alacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, çok büyük kısmetlere sahip olacağına, çok yıpranacağına, kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarmaşık dolanması gördüyseniz:

  • Bir an önce nasıl yol alacağınızı tasarlamalısınız.

Rüyada sarmaşık yemek ummadığınız bir yerden elinize mal geleceğine, kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına yorulur.

Rüyada sarmaşık budamak çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, aksi takdirde çok üzüleceğine işarettir.

Rüyada evi sarmaşık sarması hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, maddi sorunlar olmadan, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına inanılır.

Rüyada sarmaşık sarması rahatsızlık yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sarmaşık gül görmek kişinin uğrayacağı maddi kayıpların düşmanlarını sevindireceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarmaşık dolanması eksiklerinin farkına varacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına işarettir.

Rüyada sarmaşık ağacı dikmek sorunların artacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada zehirli sarmaşık görmek hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, kötü kişiler yüzünden hiç istemediği durumlara düşeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşeceğine, atılan adımların zarar getireceğine, kazancın yarı yarıya düşeceğine ve aile bireyleri arasında çeşitli tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aygul

Selam.Ruyamda evimin bir kuncunde cicek ekmisdim evimin icinde.ciceyimi sarmasiqlar basmisdi.onlari temizledim.atdim.ciceklerim ferahladi.