Rüyada sarılı yeşilli yılan görmek

Rüyada sarılı yeşilli yılan görmek mutlu ilişkiler kuracağına, devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, yalan söylemeyeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, bitmek tükenmek bilmeyen bir tartışmanın arasında kalınacağına ve gerek yakın arkadaşların ve gerek akrabaların karşı çıkacağı bir işin içine girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sarılı yeşilli yılan gördüyseniz:

  • İlişkilerin devam edebilmesi uzlaşma yönünde göstereceğiniz çabaya bağlı olabilir.

Rüyada sarılı yeşilli yılan görmek işinin her geçen gün büyüyeceğine, sermayesinin çoğalacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yeşilli sarılı yılan görmek bekarlar için mutlu bir karşılaşma, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşilli siyahlı yılan görmek allah katında güzel mükafatlar almasına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyazlı yeşilli yılan görmek çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına alamet eder.

Rüyada vücuda sarılı yılan görmek bir sebeple işlerinin gitgide daha da kötü bir hal alacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına yorulur.

Rüyada ağaca sarılı yılan görmek maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına işarettir.

Rüyada sarılı kırmızılı yılan görmek rahata kavuşacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına inanılır.

Rüyada ayağına sarılı yılan dolanması sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments