Rüyada sarı peruk görmek

Rüyada sarı peruk görmek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, yataklara düşüp, işinden ve hayatından geri kalacağına, kudret ve hikmet sahibi olacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, huzur ve saadet bulacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına, sorunların üstüste geleceğine, moralinin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sarı peruk gördüyseniz:

  • Her konunun sonunda tatmin ya da başarı sizi bekliyor.

Rüyada sarı peruk görmek hayattan hiç zevk alamaz olacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına delalettir.

Rüyada sarı saç peruk görmek hayat standartlarının yüksek olacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada uzun sarı peruk takmak çok sevineceği olaylar yaşayacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada sarı uzun peruk takmak bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına, çirkin iftiralara uğrayacağına bu olaydan sonra içine kapanıp, uzun süre kimseye güvenmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sarı renk peruk takmak hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, parasal sıkıntıların son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sarı peruk kısa sürede iş hayatında uğradığı zararları telafi edeceğine, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada uzun sarı peruk görmek mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine inanılır.

Rüyada siyah peruk evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.