Rüyada sarı bilye görmek

Rüyada sarı bilye görmek yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, bulunan mevkinin kaybedileceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarı bilye gördüyseniz:

  • Teslim tarihlerine sadık kalınması gerekiyor.

Rüyada sarı bilye görmek ancak bu durumların kısa bir süre içinde atlatılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, ters giden olayların düzeleceğine yorulur.

Rüyada bilye çalmak maneviyata yöneleceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada bilye oynamak yakında hedefine ulaşacağına, sıkıntılarını bu şekilde üzerinden atacağına, büyük ferahlık yaşayacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bilye ihya istediği makama geleceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, bu sayede ailesini hem gururlandıracağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada bilye vermek çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine, mektepli biri olmanın ayrıcalıkları ve kendini geliştirmesi sayesinde arzu ettiği işlerde çalışabileceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına inanılır.

Rüyada beyaz bilye görmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına rivayet eder.

Rüyada bilye büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, çalışma hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine ve tecrübesiz bir kişiye akıl hocalığı yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bilye ile oynamak ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.