Rüyada şarap

Rüyada şarap iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, ortaklı işlere girileceğine, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, kişinin maddi zararını karşılamayı başaracağına, kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, gittiği yolda yalnız kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada şarap gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin kaba saba davranışları yüzünden aşırı sinirlenmeniz mümkündür.

Rüyada şarap yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada şarap koklamak sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, iş dünyasına çok prestijli bir mevkiye sahip olunacağına ve rakiplerin art niyetli davranışlarının geri püskürtüleceğine, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına alamet eder.

Rüyada şarap kadehi hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada şarap tatmak karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüyada şarap dükkanı saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada şarap dağıtmak tüm derdinin, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, neşesini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada şarap içilmesi değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine yorulur.

Rüyada şarap patlatmak çok dikkat çekeceğine, başarısının önündeki engellerin kalkacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.