Rüyada salyangoz satmak

Rüyada salyangoz satmak ayrı kaldıklarına kavuşacağına, maddi ve manevi olarak güçleneceğine, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, rüya sahibinin hayatından razı geleceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine,  sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına işarettir.

Rüyada salyangoz satmak gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerde şanslı olmakla beraber karşı cinsi istismar etmeye eğlimli olabilirsiniz.

Rüyada salyangoz epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına işaret eder.

Rüyada kabuksuz salyangoz boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına, maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına alamet eder.

Rüyada salyangoz satmak yarardan çok zarar getireceğine, arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine inanılır.

Rüyada pişmiş salyangoz iş konusunda değişiklikler yapılacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada salyangoz ezmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada ele salyangoz yapışması bir sebeple dönünce hepsiyle ayrı ayrı hasret giderileceğine ve bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada salyangoz izi görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerinin kısa bir süre içinde yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, zor günlerin geride kalacağına inanılır.

Rüyada salyangoz ne demek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve çok büyük maddi zararlar edeceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments