Rüyada peygamberimizi öpmek

Rüyada peygamberimizi öpmek çok büyük atılımlar yapacağına, bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, alınacak bir vefat haberi üzerine çok büyük üzüntü duyulacağına ve stresli bir ortama girileceğine, hayırla yad etmeye, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, makamının artacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada peygamberimizi öpmek gördüyseniz:

  • Bazı tutumlarınız onlardan birisini fena halde kızdırıyor olabilir.

Rüyada peygamberimizi gördüm inancını bir kenara atacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine tabir olunur.

Rüyada peygamberimizi öpmek istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada peygamberimizi kurtarmak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, elde bulunan maddi ve manevi kaynakların kısa süre içinde tükeneceğine delalettir.

Rüyada peygamberimizi aramak emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, alın terinin karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, daha kötü günler yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada peygamberimizi görüp ağlamak o kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin de içinin ferahlayacağına, allah’ın lütuflarına ereceğine delalettir.

Rüyada peygamberimizi görmek ne demek talihinin artacağına, aynı zamanda bu kazancın yeteri kadar olmayacağına rivayet eder.

Rüyada peygamberimizi konuşurken görmek eğer hayatı zaten yolunda gidiyor ve olumlu şekilde sürüyorsa bundan sonrasında da sıkıntıya ve zorluğa düşmeyeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına rivayet eder.

Rüyada peygamberimizi görme duası çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına, kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments