Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak

Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, işlerini büyüteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, bir sebeple hiç olmayacak bazı durumlar ile karşılaşacağına, daha önce hiç ilgili olmadığı bir işe gireceğine, bu işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına, çok büyük miktarda kazanç getireceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizle ilgili bazı kuruntularınız olabilir.

Rüyada pencereden düşmekten kurtulmak gelirinden yana memnun olacağına, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada düşmekten korkma iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına işarettir.

Rüyada tam düşmekten kurtulmak sevinçli haberlere, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine rivayet eder.

Rüyada aşağıya düşmekten kurtulmak planlarının işe yarayacağına, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine delalet eder.

Rüyada nehre düşmekten kurtulmak inancının gönülden ve çok yüksek olacağına, allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine delalet eder.

Rüyada bebeği düşmekten kurtarmak ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, maddi gücünü yitireceğine bu nedenle de çok kötü günler geçirmek zorunda kalacağına tabir olunur.

Rüyada köprüden düşmekten kurtulmak sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine, ettikleri duanın kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada düşmekten kurtulduğunu görmek gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.