Rüyada patronun sırtını kaşımak

Rüyada patronun sırtını kaşımak çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, kendisine tuzak kuranları fark edeceğine ve özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine, kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada patronun sırtını kaşımak gördüyseniz:

  • Daha derin istekleri belli etmeniz ters tepebilir.

Rüyada patronun sırtını kaşımak hiç beklenmedik bir durumla yüzleşileceğine, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine delalettir.

Rüyada patronun sırtını sıvazlamak işinin başına geçeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine alamet eder.

Rüyada sırtını açmak işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına inanılır.

Rüyada sırtını ovalamak mutsuz ve kötü günler yaşayacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine işarettir.

Rüyada sırtını kaşımak aileden ayrı kalınacağına, işlerinin hızlanacağına, konforunun yerinde olacağına ve maddi gücü ile insanlar arasında ayrıcalık kazanıp, özel muamele göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada sırtını sıvazlamak mutlu günlerin yaşanacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada sırtını göstermek işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine delalettir.

Rüyada birine sırtını yaslamak eskiden yapamadığı her şeyi yavaş yavaş hayata geçireceğine, bazı sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, çaresiz ve yalnız kalacağına, maddi anlamda zarar edeceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments