Rüyada patlamış mermi görmek

Rüyada patlamış mermi görmek hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, fakirlerin güleceğine, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına işaret eder.

Rüyada patlamış mermi gördüyseniz:

  • Gerek iş, gerek aşk hayatınızda yukarda söylenenler geçerlidir.

Rüyada patlamış mermi görmek zor zamanların biteceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada patlamış yemek hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, özür dilemek yerine durumu daha da vahim hale getireceğine delalet eder.

Rüyada patlamış mısır vermek kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, onlar nedeni ile başının beladan kurtulmayacağına rivayet eder.

Rüyada patlamış teker görmek şans ve kısmet elde edeceğine, aile bireyleri ile rahat bir ömür sürüleceğine ve alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına yorulur.

Rüyada patlamış musluk görmek daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına yorulur.

Rüyada patlamış su borusu görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, bu işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına rivayet eder.

Rüyada patlamış mısır dökmek sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına yorulur.

Rüyada arabanın lastiğini patlamış kalıcı başarıyı yakalayacağına, rakiplerin teker teker alt edileceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.