Rüyada parmağın sarılması

Rüyada parmağın sarılması yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar yaşayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına işarettir.

Rüyada parmağın sarılması gördüyseniz:

  • Belli bir ilerleme kaydedebileceğiniz konular söz konusu, isteklerinize süreç içinde ulaşabilirsiniz.

Rüyada parmagın kanaması arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada parmağın sarılması kendisini insan içine çıkamayacak kadar güçsüz hissedeceğine, rüyayı gören kişinin hevesinin kursağında kalacağına inanılır.

Rüyada parmağın çıkması darlık çektiği günlerini unutacağına, bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada iki parmağın kopması bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına, ortaklar arasında üzüntü duyulacak olaylar yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada parmağın düşmesi bol kazançlı ve hayır dolu bir işe girileceğine, yatırımların heba olacağına rivayet eder.

Rüyada parmağın şişmesi şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, ancak daha sonra sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada el baş parmağın kesilmesi çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, iki tarafın da çok sevineceğine ve çok mutlu olacağına yorulmaktadır.

Rüyada el parmağın kesilmesi maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments