Rüyada ölünün yüzünün morarması

Rüyada ölünün yüzünün morarması yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, herkesin rahat edeceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, güzel davetler alacağına, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölünün yüzünün morarması gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kimseleri, aslında öyle olmasalar bile sizden güçlü görme eğilimindesiniz.

Rüyada ölünün yüzünün gülmesi eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına alamet eder.

Rüyada ölünün yüzünün morarması hayatına bakacağına, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine delalettir.

Rüyada ölünün yüzünün yanık olduğunu görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, işe ve aşa kavuşacağına işaret eder.

Rüyada ölünün yüzünün kararması sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine ve rahat bir hayata kavuşacağına, hayata karşı cesaretini kıracağına işarettir.

Rüyada ölünün yüzünün nurlanması ayrılığın sandığından da uzun olacağına, hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün yüzünün açılması sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine işaret eder.

Rüyada ölünün yüzünün şişmesi hevesinin kursağında kalacağına, başarısının düşeceğine, problemsiz ve mutlu bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada ölünün yüzünün kırmızı olması pişmanlığa, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments