Rüyada ölünün kuran oku demesi

Rüyada ölünün kuran oku demesi yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, mutluluk verecek gelişmeler yaşayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, en tepkedeki kimse olacağına, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, rüya sahibinin sağlığına geri kavuşacağına, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün kuran oku demesi gördüyseniz:

  • Oldukça yüksek riskli veya tehlikeli konulardan başarı elde etme olasılığı çok düşük olabilir.

Rüyada bir ölünün kuran istemesi projelerinin engellenmeye çalışılacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölünün kuran oku demesi müjdeli bir haber alacağına, kendini yiyip bitireceğine, çok üzüntülü olaylar içinde kalacağına işaret eder.

Rüyada ölünün sizden kuran istemesi sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, bunun için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün kuran okuması ne demek rüya sahibinin işlerinin açılacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölünün birine kuran vermesi sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, heyecan ve hareketlilik geleceğine yorulur.

Rüyada bir ölünün kuran okuması belalara denk gelmeyeceğine, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına ve tatsız bir olayın ortasına düşüleceğine işaret eder.

Rüyada ölünün kuran dinlemesi çok üzüleceğine, onun zamanını çalacağına işaret eder.

Rüyada ölünün ardından kuran okumak yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, kişinin fena halde yanılacağına inanılır.

Mutluluğu Paylaş

2 yorum “Rüyada ölünün kuran oku demesi

  1. Ruyamda annem evde yasin okutuyomuş bende moralim çok bozulfu alıyor ara ara.ölmüş bi akrabamızda varmış bizde.bana diyorki Noldu kazım niye ağlıyosun.bende kpss küsüratla memurluk kaçırdım oyüzden Canım sıkkın diyom.bana diyorki kızım sen Karia VE tekasür surelerini oku.öyle uyandım.yorumlarsanız sevinirim.

    • Mürşid der ki,
      Bu rüya kolaylığa, işe ve hayallere işaret eder. Rüya yorumuna göre borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına; işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına; hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.