Rüyada ölü birisinin et vermesi

Rüyada ölü birisinin et vermesi endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine, mal ve para biriktireceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, çocuklar gibi mutlu olacağına, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, kafasının karışacağına ve karar vermekte güçlük çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölü birisinin et vermesi gördüyseniz:

  • Nasihat veren büyükbaba edası yanlış anlaşılmalara neden olabilir.

Rüyada birisinin un vermesi çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine yorulur.

Rüyada birisinin yol göstermesi ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada birisinin kovalaması ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birisinin dua istemesi hoşluklarla karşılaşacağına, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına inanılır.

Rüyada birisinin kızması allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, gönül hoşluğu ve esenlik bulacağına rivayet eder.

Rüyada eve birisinin girmesi eve huzurun ve bereketin geleceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birisinin el sallaması uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine, kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, atılıma geçeceğine yorulur.

Rüyada birisinin sarılması yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, karlı işler yapacağına delalet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.