Rüyada mimari yapı görmek

Rüyada mimari yapı görmek varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, maddi kayba uğrayacağına, sahip olduğu kılları sattığını gören kişinin de allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, sorunlu bir dönem geçirileceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına delalettir.

Rüyada mimari yapı gördüyseniz:

  • Yaratıcı fikirlerinizi paylaşmanız başarıya giden yolda atılmış önemli bir adım olabilir.

Rüyada mimari yapı görmek çocuk sahibi olunacağına, ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tarihi yapı çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, alternatif kazanç ve gelir kapıları bulunacağına alamet eder.

Rüyada eski yapı ev görmek işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük yapı görmek aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, muradına ermesine, eğer sıkıntıları varsa bunlardan kurtulacağına inanılır.

Rüyada tarihi eser yapı görmek kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, üzüntülü günlerin  sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mimari proje görmek eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, kendi işine sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada yapı yapmak kısmetin yaşanacak olan kötü bir olay yüzünden tamamen kapanacağına, hata yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tarihi bir yapı görmek kişinin yasa düşeceğine, rüya sahibinin dost meclislerinde arkadaşları ile toplanacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments