Rüyada masaj yaptırdığını görmek

Rüyada masaj yaptırdığını görmek biraz dinleneceğine, alanında marka bir isim olacağına, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, başarılarının devamının geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada masaj yaptırdığını gördüyseniz:

  • Başarılı olma şansı bulunmayan işler ya da planlar için sizi zorlayan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada masaj yaptırdığını görmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, inancına olan sadakatiyle yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada masaj yapılması sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada diş yaptırdığını görmek daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kola masaj yapmak büyük maddi bir kazanca sahip olunacağına, elinin hiçbir zaman darda kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğe masaj yapmak büyük işlere girileceğine, size başarı getirecek adımlar atmanıza delalettir.

Rüyada omuzlara masaj yapmak maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, spora başlayacağına ve bu sayede sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, daha rahat ve huzurlu bir yaşam süreceğine rivayet eder.

Rüyada patrona masaj yapmak aşık olacağına, huzurlu günler görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada bele masaj yaptırmak bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments